Linia 5
ZPK Markab Sp. z o.o.
ul. Wiosny Ludów 26a
95-100 Zgierz
Linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 22.12.2018 do odwołania
Trasa:
SZCZAWIŃSKA -Szczawińska, Piłsudskiego, 1 Maja, Długa, Parzęczewska, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
PRZYSTANEK: GAŁCZYŃSKIEGO - GAŁCZYŃSKIEGO/PARZĘCZEWSKA
(29)
Czas przejazdu do:
min
min
Gałczyńskiego/Parzęczewska
0
0
Gałczyńskiego/Tuwima
1
2
Tuwima (Sezam)
2
3
Tuwima/Boya-Żeleńskiego
3
4
Staffa (przychodnia)
4
5
Staffa (szkoła)
5
6
Staffa (os. 650-lecia)
6
7
Parzęczewska/Staffa
7
8
Dni robocze oprócz sobót
Soboty
Niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
01
36
58
23
35
57
09
23
46
59
13
34
59
13
28
44
00
15
27
43
59
21
42
00
20
47
59
25
47
10
20
37
51
14
26
41
05
18
35
52
16
27
48
01
16
36
53
07
28
52
16
35
54
13
34
53
13
29
50
08
30
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
16
09
36
02
21
32
57
16
47
05
24
44
02
21
48
59
20
45
04
23
43
03
28
42
00
25
42
58
20
37
59
14
31
00
12
25
55
26
01
33
59
26
52
18
44
10
36
02
28
54
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
05
57
23
49
15
41
07
33
59
25
51
17
55
21
47
13
39
05
31
57
23
49
15
41
07
33
59
25
51
17
55
21
47
39
31
23
n - kursy autobusów niskopodłogowych
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.