Trasa: PARZĘCZEWSKA/STAFFA -Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Aleksandrowska, Plac Targowy, Barona, Konstantynowska, Śniechowskiego, Powstańców Śląskich, 1 Maja, Piłsudskiego, Rembielińskiego, Sienkiewicza, Rembielińskiego, Szczawińska, Przemysłowa, Kasprowicza, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA |
Czas przejazdu do: | min | min | min | Konstantynowska/Sokołowska | 0 | 0 | 0 | Konstantynowska (cmentarz) | 1 | 1 | 1 | Konstantynowska (tor PKP) | 2 | 2 | 2 | Konstantynowska (cmentarz) | 3 | 4 | 3 | Śniechowskiego (rondo) | 4 | 6 | 4 | Śniechowskiego/Łódzka | 5 | 8 | 5 | Łąkowa TBS | 7 | 11 | 7 | Kurak (szkoła) | 8 | 13 | 8 | Powstańców Śląskich | 9 | 14 | 9 | 1 Maja/Łódzka | 10 | 15 | 10 | Plac Kilińskiego | 12 | 18 | 13 | 1 Maja/Dubois | 14 | 20 | 14 | 1 Maja/Piłsudskiego | 15 | 22 | 15 | Piłsudskiego/Graniczna | 16 | 23 | 16 | Rembielińskiego | 18 | 25 | 17 | Rembielińskiego/Sienkiewicza | 19 | 26 | 18 | ZELTOR | 20 | 27 | 19 | Rembielińskiego/Sienkiewicza | 21 | 28 | 20 | Rembielińskiego | 22 | 29 | 21 | Szczawińska/Fijałkowskiego | 23 | 30 | 22 | Przemysłowa/Szczawińska | 24 | 32 | 23 | Przemysłowa/Przygraniczna | 25 | 33 | 24 | Kasprowicza/Dygasińskiego | 26 | 34 | 25 | Piątkowska/Kasprowicza | 28 | 36 | 26 | Piątkowska/Północna | 29 | 37 | 27 | Musierowicza/Piątkowska | 30 | 39 | 28 | Musierowicza/Łęczycka | 31 | 40 | 29 | Gałczyńskiego/Parzęczewska | 33 | 43 | 31 | Gałczyńskiego/Tuwima | 34 | 44 | 32 | Tuwima (Sezam) | 35 | 45 | 33 | Tuwima/Boya-Żeleńskiego | 36 | 46 | 34 | Staffa (przychodnia) | 37 | 47 | 35 | Staffa (szkoła) | 38 | 48 | 36 | Staffa (os. 650-lecia) | 39 | 49 | 37 | Parzęczewska/Staffa | 40 | 50 | 38 |
|
| Dni robocze oprócz sobót | Pozostałe dni | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | | | | n - kursy autobusów niskopodłogowych Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. |
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. |
|
|