Trasa: PARZĘCZEWSKA/STAFFA -Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Aleksandrowska, Plac Targowy, Barona, Śniechowskiego, Powstańców Śląskich, 1 Maja, Piłsudskiego, Rembielińskiego, Sienkiewicza, Rembielińskiego, Szczawińska, Przemysłowa, Kasprowicza, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA |
Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | min | min | min | Barona/Konstantynowska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Konstantynowska (rondo) | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | - | Konstantynowska/Sokołowska | - | - | - | - | 2 | 2 | 2 | - | Konstantynowska (cmentarz) | - | - | - | - | 3 | 3 | 3 | - | Konstantynowska (tor PKP) | - | - | - | - | 4 | 4 | 4 | - | Konstantynowska (cmentarz) | - | - | - | - | 5 | 6 | 5 | - | Śniechowskiego (rondo) | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | 6 | 2 | Śniechowskiego/Łódzka | 3 | 3 | 4 | 3 | 7 | 10 | 7 | 4 | Łąkowa TBS | 5 | 6 | 7 | 5 | 9 | 13 | 9 | 7 | Kurak (szkoła) | 6 | 8 | 9 | 6 | 10 | 15 | 10 | 9 | Powstańców Śląskich | 7 | 9 | 10 | 7 | 11 | 16 | 11 | 10 | 1 Maja/Łódzka | 8 | 10 | 11 | 8 | 12 | 17 | 12 | 11 | Plac Kilińskiego | 10 | 13 | 14 | 11 | 14 | 20 | 15 | 14 | 1 Maja/Dubois | 12 | 15 | 16 | 12 | 16 | 22 | 16 | 16 | 1 Maja/Piłsudskiego | 13 | 17 | 18 | 13 | 17 | 24 | 17 | 18 | Piłsudskiego/Graniczna | 14 | 18 | 19 | 14 | 18 | 25 | 18 | 19 | Rembielińskiego | 16 | 20 | 21 | 15 | 20 | 27 | 19 | 21 | Rembielińskiego/Sienkiewicza | 17 | 21 | 22 | 16 | 21 | 28 | 20 | 22 | ZELTOR | 18 | 22 | 23 | 17 | 22 | 29 | 21 | 23 | Rembielińskiego/Sienkiewicza | 19 | 23 | 24 | 18 | 23 | 30 | 22 | 24 | Rembielińskiego | 20 | 24 | 25 | 19 | 24 | 31 | 23 | 25 | Szczawińska/Fijałkowskiego | 21 | 25 | 26 | 20 | 25 | 32 | 24 | 26 | Szczawińska/Przemysłowa | - | - | - | - | - | - | - | 27 | Szczawińska/Dzika | - | - | - | - | - | - | - | 28 | Szczawińska/Szkudlarska | - | - | - | - | - | - | - | 29 | Szczawińska | - | - | - | - | - | - | - | 30 | Szczawińska/Szkudlarska | - | - | - | - | - | - | - | 31 | Szczawińska/Dzika | - | - | - | - | - | - | - | 32 | Przemysłowa/Szczawińska | 22 | 27 | 28 | 21 | 26 | 34 | 25 | 33 | Przemysłowa/Przygraniczna | 23 | 28 | 29 | 22 | 27 | 35 | 26 | 34 | Kasprowicza/Dygasińskiego | 24 | 29 | 30 | 23 | 28 | 36 | 27 | 35 | Piątkowska/Kasprowicza | 26 | 31 | 32 | 24 | 30 | 38 | 28 | 37 | Piątkowska/Północna | 27 | 32 | 33 | 25 | 31 | 39 | 29 | 38 | Musierowicza/Piątkowska | 28 | 33 | 35 | 26 | 32 | 41 | 30 | 40 | Musierowicza/Łęczycka | 29 | 34 | 36 | 27 | 33 | 42 | 31 | 41 | Gałczyńskiego/Parzęczewska | 31 | 36 | 39 | 29 | 35 | 45 | 33 | 44 | Gałczyńskiego/Tuwima | 32 | 37 | 40 | 30 | 36 | 46 | 34 | 45 | Tuwima (Sezam) | 33 | 38 | 41 | 31 | 37 | 47 | 35 | 46 | Tuwima/Boya-Żeleńskiego | 34 | 39 | 42 | 32 | 38 | 48 | 36 | 47 | Staffa (przychodnia) | 35 | 40 | 43 | 33 | 39 | 49 | 37 | 48 | Staffa (szkoła) | 36 | 41 | 44 | 34 | 40 | 50 | 38 | 49 | Staffa (os. 650-lecia) | 37 | 42 | 45 | 35 | 41 | 51 | 39 | 50 | Parzęczewska/Staffa | 38 | 43 | 46 | 36 | 42 | 52 | 40 | 51 |
|
| Dni robocze oprócz sobót | Pozostałe dni | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 06 | 00 | 03a | 03 | 13 | 15 | 24K | 31K | 36K | 40K | 18 | 53K | 23 | 05 | 28 | 11 | 14 | 20 | 19 | 15 | 08 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| - | - | - | 05 | - | 07K | - | 06K | - | 05K | 03K | 01 | - | 02 | 56 | - | 47 | - | - |
| K - kurs przez krańcówkę Konstantynowska (tor PKP) a - kurs przez krańcówkę Szczawińska n - kursy autobusów niskopodłogowych Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. |
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. |
|
|